در بازدید شهبازی از عملیات اجرایی طرح آبیاری و زهکشی عنوان شد: اجرای فوری طرح اصلاح زمینهای قابل کشت در استان

صبح امروز شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان به همراه مدیران موسسه جهاد نصر، جهاد کشاورزی، کارشناسان سازمان آب و برق استان و یکی از منتخبین مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به منظور بازدید میدانی از عملیات اجرایی طرح آبیاری و زهکشی در منطقه ی KQ1 منیوحی حضور داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، در این بازدید شهبازی بیان داشت: از تمام عزیزان به ویژه مسئولین شرکت جهاد نصر که در اجرای این طرح همت نمودند تشکر می کنند. قطعاً مجموعه ی دولت همراه و در کنار دست اندرکاران و فعالان این طرح می باشد.اجرای فوری تر طرح اصلاح زمینهای قابل کشت از اولویت های نماینده عالی دولت در استان می باشد.

وی ادامه داد: در بازدید میدانی شاهد قضایای و نظریات کارشناسی شدیم و با توجه به دغدغه های کشاورزی و توجیهات علمی و کاربردی اعلام شده به این نتیجه رسیدیم که برخی از عملکردهای این طرح نیاز به اصلاح دارد تا مردم بهتر از آن بهره مند گردد.

در همین بین موسسه جهاد نصر گزارشی مصور از عملیات طرح از ناحیه KQ1 تا KQ6 ارائه داد. این موسسه پیشرفت تحقق یافته ی ۳۵ درصدی از ۴۲۰۰ هکتار را اعلام کرد و عنوان نمود که ۸۰۰ هکتار از اراضی تجهیز کارگاهی شده اند و ۳۰۸ هکتار متقاضی خود اجرایی شناسایی شدند.

شایان ذکر است در پایان این نشست موارد در دستور کار قرار گرفت که به تصویب رسید.

۳۰۱۷

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *