فرماندار ویژه آبادان در پیامی آغاز هفته ی نیروی انتظامی را تبریک گفت

موسوی:نیروی انتظامی نماد آسایش و امنیت  شهروندان است

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته ی نیروی انتظامی، از این نیرو به عنوان نماد آسایش و امنیت شهروندان یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان دکتر سید زین العابدین موسوی ضمن تاکید بر اهمیت کار خادمان مردم در نیروی انتظامی، بیان کرد:از آنجا که یکی از مولفه ها ی لازم برای تحقق حقوق شهروندی در جامعه حفظ آسایش و امنیت اجتماعی، فرهنگی و روانی شهروندان است همیشه از نیروی انتظامی به عنوان پشتوانه ی کارآمد سلامت جامعه یاد می شود.

رئیس شورای تامین شهرستان آبادان ادامه داد:تا پیش از این شاید توقع از نیروی انتظامی بازداشت تبهکاران و جلوگیری از وقوع جرم بوده است. اما امروز جان برکفان نیروی انتظامی در کنار شهروندان علاوه بر انجام وظایف کادری خود کارکردهای فرهنگی و اجتماعی را سرلوحه ی خدمات به جامعه قرار داده اند.

موسوی افزود:کارکنان نیروی انتظامی با کمترین توقع بیشترین کارکرد را در حفظ امنیت جامعه دارند. شاید امکانات آنها در برخی مواقع محدود باشد، اما با شب بیداریها و ایثارگریها وظایف خود را به نحو احسنت انجام داده اند. آماری بالای شهدای نیروی انتظامی که در راه مبارزه با بی هنجارها و کجرویهای اجتماع جان شیرین خود را ازدست دادند به درستی موید این موضوع است.

وی در پایان ضمن تبریک مجدد به افراد شاغل در نیروی انتظامی و خصوصا فرماندهی محترم و همه عزیزان نیروی انتظامی شهرستان آبادان و خانواده  های آنان از زحمات شبانه روزی وجهادی آنان تشکر و قدردانی نمود.

 

۲۰۷

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *